07 Eylül 2016

Turkcell Kontörlerin Kuralsız Ve Hızlı Azalması.

1995 senesinden beri müşterinizim. Akıllı ek dakika uygulamınızdan önce 5 TL' lık otomatik ek dakika vardı. Problemsiz devam ediyordu. Ne yazık ki adı akıllı, fakat kendi değil. Yeni uygulamanız kontörler hızla, kuralsızca tükeniyor. Ayrıca kullanılacak dakika mevcutken, telefon kısıtlanıp yeni dakika almaya zorlanıyor. En önemlisi SMS ile geri kalan bildirildiğinde, her SMS bildirimi için 1 dakika düşülmektedir. Yapılan işlemler ne kadar yasaldır? Bu konular defalarca 532 müşteri hizmetlerine bildirilmesine rağmen herhangi bir düzelme olmamıştır. Ümidimi kaybetmeden olumlu cevabınızı beklemekteyim.

Mehmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Eylül 2016

    Müşterimiz ile 08.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön