02 Kasım 2015

Turkcell Kontörlerimi Geri Vermiyor!

053451**** numaralı hattımın içinde bulunan 7 bin küsuratlı hattımı faturalı hatta çevirdim telefon almak istiyordum yetersiz puanı varmış geri kontöre çevirdim içinde 0 TL vardı. Bunu başka bir hattımda yine yapmıştım onda sorun çıkmadı geri yüklemişlerdi hattıma şimdi verdikleri cevap hattınız faturalı ya geçtiğinizde dakika olarak oluşturulmuş o yüzden kontörler yanıyor iade edilmiyor dediler. Buradan da sonuç çıkmaz ise tüketici mahkemesine gideceğim.

Özlem 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2015

    Müşterimizin daha önce yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön