30 Ocak 2014

Turkcell Kontör Yüklemede Mağdur Ediyor!

Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak kontör yüklemek istediğimi belirttim. Yükleme yapacağım hattın tarifesinin değişmesine karar verdim. İstediğim paket aylık 40 küsür bir ücrete geliyordu. 40 küsür çekim yapamadıklarını ve 50 lira çekmeleri gerektiğini söylediler. Kontöre acil ihtiyaç olduğu için tamam dedim. Kredi kartı ekstrem geldiğinde kredi kartımdan 101 lira çekildiğini öğrendim.

Daha sonrasında ekstremi mail ortamında müşteri hizmetine gönderdim ve ses kaydımın dinlendiğini ve benim onayladığımı belirttiler. Tüketici mahkemesine başvurmadan ses kaydımı da dinleyebilme gibi bir şansım yok. Böyle bir şeye onay vermem mümkün değil. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Begümdiler 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön