02 Nisan 2013

Turkcell Konbarapuan Aboneliğinin İptalini İstiyorum!

Turkcell'in bir hizmeti olarak kendilerini gösteren konbarapuan durumundan şikayetçiyim. 900 puan kazandığımı ve kontör yükleneceği söylendi . Bu kontörler için benden ücret alacak mı?soruma Turkcell adına konuşan bayan hayır cevabını verdi.Kredi kartı bilgilerimi ve kimlik bilgilerimi verdikten sonra.

Son işlem için bant kaydını dinlediğimde 59 tl hesabımdan tahsil edileceğini duyduğumda telefonu kapattım.İşlem tamamlanmadığı halde hesabımdan 59 tl tahsil edilmiş. Turkcell gibi büyük bir firmaya bunu hiç yakıştıramadım. Bu işlemin acil iptalini ve paranın karta iadesini talep ediyorum.

Gözde 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 04.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize TL yükleme servisi hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön