Turkcell Konbara Ücreti Kesildi!

Elif Ö. |

"Değerli müşterimiz, hesabınızda biriken Konparapuan'iniz 100'e ulaşmıştır. Ücretsiz 05327554444 Türkcell tl yükleme hattını arayarak aktifleştiriniz. "şeklinde mesaj geldi. aradım ve karşımdaki kişi hızlıca ve yuvarlayarak benden birçok bilgiyle birlikte kredi kartı bilgilerimi de istedi. başta vermedim fakat ısrar edince türkcell'in gizlilik politikasına güvenerek bilgilerimi paylaştım.

Kapattığımda 2 yıllık speak tl üyeliğimin gerçekleştirildiğini öğrendim. bankadan bilgi aldığımda da 3 taksit halinde 89 tl çekildiğini öğrendim. bana hiçbir şekilde 89 tl ücret alınacağı ve kredi kartımın kullanılacağı söylenmedi. üyeliğimin iptal edilip iznim olmadan çekilen paramı geri istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  10:08

  Müşterimizin 7554444 Speak TL Yükleme servisi ile ilgili üyeliğinde yaşadığı sıkıntı, Speak TL firmasına iletilmiş olup ilgili firma tarafından dönüş sağlanarak bilgi paylaşılacaktır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.


  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.