Turkcell Klonlanmış Telefon Sattı!

Cihat A. |

İzmir Girne Turkcell'den Turkcell MaxiPlus5 cep telefonunu aldım.Telefonumun klonlandığı mesajını aldım.İlk gidişimde ilgili kimse olmadığı için sonra gelmem söylendi.2. gidişimde mağaza müdürüne durumu izah ettim.Bana kendilerinin yapacak bir şeyi olmadığını GENPA'ya gitmem gerektiğini söyledi.Daha sonra GENPA'ya gittim.Gerekli belgeleri verdim.Bana 10 gün içerisinde sorunun çözüleceği söylendi.

3 gün sonra GENPA dan arayıp kendilerine değil KVK ya gitmem gerektiği söylendi.Sonuçta faturalı bir cihaz aldım.Fakat kendi hatammış gibi 15 gündür sürünüyorum ve problem çözülemedi.Ne yapacağımı şaşırdım.Acaba Turkcell bana sahte telefon mu sattı diye düşünüyorum. Turkcell'den cevap bekliyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  09:55

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.