09 Kasım 2015

Turkcell Kişisel Bilgilerimin Kullanılmasını İstemiyorum!

Online işlem merkezinde kişisel bilgilerimin kullanımına izin verip vermediğimi göremiyorum! Hiçbir şekilde hattımın verilerinin kullanılmasını, diğer şirketlerle paylaşılmasını istemiyorum! Bu kapsamda tarafıma bilgi verilmesini ve varsa bu iznimin iptalini istiyorum! Bu izni sorgulayabileceğimiz bir bağlantının da online işlem merkezine konulmasını talep ediyorum. Gizli kapaklı işler yapmayın!

Oğuzhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 10.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Veri/Bilgi İşleme İzni hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön