07 Temmuz 2014

Turkcell Kınalıada 'da 3G Çekmiyor ve İnternet Çok Yavaş.

Kınalıada Akasya sokak no 33 olan apartmanımızda internet hızı yok denecek kadar az. 3G bazen hiç çekmiyor. Turkcell marka değerine ve imajına çok büyük zarar veriyorsunuz. Kınalıada'da acilen ek önlemler almanız gerekiyor.

Kamer T. 435 Okunma

Cevaplar

  • Kamer T.14 Temmuz 2014

    Turkcell aşırı özgüvenden kaynaklı aşırı duyarsızlık yaşıyor. web sayfalarından da ilettim sorunumuzu fakat cevap bile vermiyorlar.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön