14 Nisan 2016

Turkcell Kimse İlgilenmiyor!

Yaklaşık olarak 5 ay önce Turkcell bayiinden aldığım akıllı cihaz sürekli kapanıp açıldığı için Malatya Turkcell bayiine gittim, cihazımın pin kodunu kaldırmam istendi. Pin kodunu kaldırmama rağmen sürekli şebeke sorunu ve kapanıp açılma sıkıntısını yaşadım, garanti kapsamında olduğu için servise yolladım, fakat servis su kaçma iddiasıyla 480 küsür TL bir bedel istedi. Fakat ufak bir hasar sonucu bu kadar uçuk bir rakam ödemek, saf yerine konulmaktan başka bir şey değil. Hoparlör dururken kart yerine su kaçması da inanılır gibi değil. Kendi adıma bir çok fatura ve ve cihaz bulunmakta, şimdiye kadar hiçbir şekilde Turkcell hizmetlerinden vazgeçmedim. Fakat şikayetim çözüme ulaşmadığı takdirde yaptıkları işgüzarlıktan dolayı bütün faturalarımı iptal edip başka bir operatöre gececeğim.

Nurten 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön