01 Şubat 2016

Turkcell Kimlik Sarıyer Merkez TİM!

30.01.2016' da Sarıyer merkez Nil ticaret TİM' e giderek kullandığım babamın olan hattı kendi üzerime aldım, sim kartımı değiştirdim 4,5 GB olarak. Çalışanların müşteri memnuniyetinden haberleri yok sallamaz basit tavırlar. Mesela M**** Hanım hat devrini yaptı, sim kartı yeniledi ama tarifemi aylık yapmış yıllık yapamamış, çünkü nedense kimlikte sıkıntı varmış ve ben bunu eve gelince uygulamadan baktığımda öğrenip çağrı merkezini arayınca öğreniyorum. TİM çalışanları Turkcell' e hiç yakışmıyor, işe alımlarınız ya da eğitimleriniz çok kötü. Aboneliğimde aylık olarak kaldı TİM' e gidip kimlik getircekmiş, bir çalışanın doğru dürüst çalışmamasının sonuçları!

Esra 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 03.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön