18 Ekim 2016

Turkcell Kimlik Bilgilerim Kullanılmış!

Benim kimlik bilgilerimi kullanarak benim haberim olmadan hattımın üzerine 1 adet daha telefon satışı yapılmış. Böyle bir şey olur mu? Keza daha önce yapmış olduğum hattın üzerindeki telefon olayında şifre istemişlerdi. Bunda şifre de istemedi kafasına göre yapıldı. Bu güvenlik açığının bir an giderilmesi gerekli. Ve bu işlemi yapan bayinin yetkisi alınması gerek. Sizin gibi değerli bir firmanın ismini lekeliyor. Bu konuda mağduriyetimin giderilmesini istemek en doğal hakkım olarak düşünüyorum.

Hakan 156 Okunma

Cevaplar

  • Hakan24 Ekim 2016

    1 hafta geçmesine rağmen hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı. yazık!

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön