20 Ekim 2016

Turkcell Kimim.mobi Mağduriyeti..

Hattımdan 57 TL Kimim.mobi üyeliği alınmış görünüyor. Bu işlem tamamen bilgim ve iznim dışında olmasına ve internette bu firma hakkında yüzlerce şikayet bulunmasına rağmen Turkcell'in hizmet olarak aracılık ettiği bu işleme ait iadeyi tarafıma yapılmaması nedeniyle mağduriyet yaşamaktayım. Konunun acilen çözümünü talep ederim.

Gültekin 160 Okunma

Cevaplar

  • Gültekin 15 Kasım 2016

    Belirtildiği gibi 21.10.2016 tarihinde Turkcell tarafından aranmamakla birlikte, mobil ödeme servisinin ne olduğunu ve ne olmadığını biliyorum. İlgili ödeme için tarafıma ne bir onay SMS i gödnerilmiş ne de sesli onay alınmıştır. Aracılığını yaptığınız ödeme servisinin göz göre göre dolandırıcılık yapmasına göz yummak da aynı şekilde suçtur. Konuyla ilgili hukuki işlemlere başlayacağımı bildiririm.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil ödeme servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön