25 Kasım 2014

Turkcell Kim Aramış Servis Ücreti!

Geçen hafta büyük bir hata yaparak numaramı Turkcell'e taşıttım. 15- TL kontör yüklemesi yaptım, bir arızadan dolayı Turkcell'i aradım ve benden yaklaşık 1 problemi çözmek için 5- TL civarında kontör düştü. Daha sonra kim aramış servisinden 1 ay ücretsiz faydalanacaksınız diye bir mesaj göndererek kim aramış servisini aktif ettiler. Telefonum her çekmediği yerde gelen mesaj kim aramış mesajı karşılığında benden 0,50- TL kontör düştüler. Bazı günler 3-4 mesaj geldi. Bununla ilgili olarak her gelen mesaj için benden 0,50- TL düşüm yapacağı bildirilmedi.

Süheyl 820 Okunma

Cevaplar

  • Süheyl 04 Ocak

    ... ... ... .

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 29.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL düşüşü ve kimaramış servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön