28 Ekim 2014

Turkcell Kıbrıs'ta Mahsur Kaldım!

Şu an Kıbrıs'tayım, ancak Turkcell hattımı kullanamıyorum telefon devre dışı. 532 no'lu telefonu bile arayamıyorum.

Akıllı fatura özelliğinden ötürü hattım kilitlenmiş durumdayım. Akıllı fatura limitinin 100 TL çıkartılması için Turkcell'e acilen ulaşılması hususunda yardıma ihtiyacım var. Turkcell tarafından, acilen bana ulaşılmasını istiyorum.

Cem 349 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Cem 04 Kasım 2014

    27 ekim tarihinde Kıbrısa gittim.O tarihten beri cebim aramaya ve aranmaya kapandı.Akıllı fatura özelliğinden dolayıymış,532 hattını bile arayamadım,turkcell bana ancak 30 ekim tarihinde ulaştı ve derdimede çare olamadı

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön