19 Nisan 2016

Turkcell Keyfi Paket Tanımlanması.

Yurt dışına çıktığım için Turkcell iznim olmadan bana paket tanımlamış. 1 mesaj kullandım bu paket sebebiyle 15 TL ödedim ama paket olmasa 0,99 kuruş ödeyecektim. Oradan canlı yardım vasıtasıyla iptal ettirdim tarifeyi, 3 TL kullanım bedeli yansıttılar ama nisan ayında paketin kalan tutarı olan 12 TL'de fatura edildi. Hem iznim olmadan paket tanımlıyorlar hem de iptal edilemiyor. Şikayetlerim cevapsız kaldı. Sizin için iyisini düşünüyoruz saçma cevabıyla. Ben de Twitter üzerinden şikayet mesajları attım ve büyük şirketimiz Turkcell beni Twitter'a şikayet etmiş hesabımın kapatılması için. Soruyorum iznim olmadan bana paket tanımlama hakkını nereden buldunuz?

Aysel D. 41 Okunma

Cevaplar

 • Aysel D.21 Nisan 2016

  1 ay sonra bu kanal üzerinden yaptığım şikayet üzerine firma iade gerçekleştirdi. Teşekkürler Şikayet Var.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi20 Nisan 2016

  Müşterimiz ile 20.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Aysel D.19 Nisan 2016

  Standart oyalama mesajı bu başka bir şey değil. Gerek Canlı yardım gerek Twitter gerekse 532 üzerinden iletişime geçtim. Tamamen dalga geçiyorsunuz müşteriyle. Beni düşünüyorlarmış. Sonuç iznim dışında paket tanımlayıp haksız kazanç elde ettiniz.

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi19 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön