01 Kasım 2016

Turkcell Kendi Verdikleri Telefona, Garantisi Varken İlgilenmiyorlar!

Turkcell'den 5 ay önce, iPhone 6S telefon aldım ve platinum müşterisiyim. Bana yedek telefon gönderme, ve yetkili kişiden bilgi vermek adına arayacaklarını söylediler, 5 gündür ne aradılar ne bilgi verdiler, ne de geri dönüş sağladılar! Bende dünyaca ünlü, kurumsal bir emlak firmasında, gayrimenkul danışmanıyım, telefon benim sermayem, müşteri ile ilk temasım, telefonla aranınca 3 dakika açmaya çalışıyorum, kilitleniyor.

Cevap veremiyorum, geri dönüşü 1 saat sonra yaptığım oluyor, kurumsal markada olunca haliyle beni de müşterim şikayet ediyor! İlgilenmedi diyor? Telefona bakmıyor diyor? Mağduriyetimin acilen giderilmesini istiyorum. En azından asılsız da olsa, kimse sizi aramayacak, platinum ekibi gelmeyecek desin.

Cengizhan 134 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön