03 Eylül 2013

Turkcell Kendi Sattığı Telefonu Elimden Çıkarmamı Tavsiye Etti!

2012 senesinin yazında annemin Turkcell faturasına taahhüt ederek aldığım telefona sürekli telefonunuz kapanacaktır mesajı gelmekte ve telefonum artık kullanılmayacak durumda.

Servise göndermek için Turkcell'e gidip sorduğumda ise bana bu telefonların artık piyasadan kaldırıldığını iletti ve aklım varsa telefonu elimden çıkarmamı tavsiye etti. Bu nasıl bir anlayıştır 24 ay ödemesi olan bir telefonu daha 1 sene dolmadan piyasadan kaldırın.

Benim telefonuma satış sonrası vermeyin bir de bana personelleriniz aklınız varsa bu telefonu satın aklını versin. Her şey bir yana ben hala bu telefonun taksit ödemesini yapayım. Bu nasıl bir anlayıştır. Bana acil çözüm!

Aylin 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Aylin07 Eylül 2013

    Hala dönüş alamadım acil acil çözümmmmm!

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön