27 Ocak 2014

Turkcell Kendi Kendine Tarifemi Değiştirmiş.

Ben 15 yıldır Turkcell kullanıcısıyım. Tarifem kontrol sende tarifesiydi. Ancak tarafıma bilgi verilmeden Turkcell kendi kendine tarife değişikliği yapmış. Ne mesaj gönderdiler ne de bilgi verdiler. Kendi halinizde neden benim tarifemi değiştirdiniz. Ödemem gereken miktar 21,30 tl idi, şimdi yeni bedelim, 36,40 tl olmuştur. Bu farkın tarafıma iade edilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ramazan 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.01.2014 Tarihli Faturası ve Tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön