07 Haziran 2014

Turkcell Kendi Kampanya Kurallarına Uymuyorlar!

Turkcell'in ınternet sitesinde bireysel aksesuar kampanyasında aynen aşağıdaki gibi yazmaktadır.
​"Bireysel Akıllı Telefon ve Tablet Kontratlı müşterilerimiz, sözleşme süreleri boyunca; diledikleri bir anda; limitlerine uygun olarak aksesuarı ayrı bir sözleşme olarak 12 - 24 ay taahhütle sahip olabilecekler."

Ama görüştüğünüzde size yeni bir cihaz almanızda bu kampanyadan faydalanabileceğinizi söylüyorlar. Benim devam eden bireysel cihaz kampanyam var. Siz bu açıklamadan ne anlıyorsunuz?

Aydogan 636 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön