21 Ekim 2016

Turkcell Kendi Hatasının Faturasını Bana Ödetiyor.

Kontörlü hat kullanırken müşteri hizmetleri aradı. Size özel teklifimiz var faturalı hatta geçerseniz 30 TL'ye 500 dakika+1000sms+2 GB internet ve sınırsızlık servisi vereceğiz dediler. Taahhüt veya sözleşme vb. Gibi hiçbir şey den bahsedilmedi. Faturalıya geçmek için onay veriyor musunuz dediler onay verdim. 3 veya 4 ay bu hizmeti kullandım sonra kontörlü hatta geri dönmek istediğimde taahhüdünüz var dediler. İtiraz ettim ve taahhüt sözleşme vb. Olmadığı ses kayıtlarından ortaya çıktı. Beni kontörlü hatta çevirdiler. Son faturanızı ödemeyi unutmayınız dediler ve fatura 88,20 TL geldi. Müşteri hizmetlerine itiraz ettim ama taahhütsüz kullandığım için taahhütsüz olan bedelleri tahsil ettiğini söyledi. Bana 30 TL'ye sattığı paketi 3 ay sonra 45'den kullandın diyerek aradaki farkları tahsil ediyor. Hata Turkcell'de fakat aradaki farkı bana yüklüyorlar.

Tolga 115 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön