24 Ocak 2014

Turkcell Kendi Hatasını Bana Ödetmeye Çalışıyor!

07.11.2013 tarihinde 0505833**** numaralı faturalı hattımı kapatılması için başvurduk. Hattım her ayın 10'undan yenileniyordu. Hattın kapatılması için başvurduğum gün hat aramalara kapatıldı. Ben arama yapamadım. Aralık ayında tekrar fatura gönderilmiş.

Hemen Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Konu ile ilgili olarak tarafıma başvurunun 07.11.2013 günü yapıldığını, telefonun aramalara aynı gün kapatıldığını ancak hattın 13.11.2013 günü yapıldığından dolayı yeni faturanın çıktığını söyledi. Bende hatanın kimde olduğunu sordum. Bana sizin hatanız yok dedi. 48 saat sonra döneceğiz dedi. 48 saat sonra çıkan karar faturanın ödenmesi. Hatam olmamasına rağmen oluşan durumdan mağdur ve şikayetçiyim.

Ömer 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Hat İptal Süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön