19 Ocak 2016

Turkcell Kendi Hatalarından Dolayı Hattımı Kapattılar.

2,5 ay önce numaramı Turkcell 'e taşıdım. Gerekli bilgiler ve sözleşmeler yapıldı.
Sonra SMS ile eksik bilgi olduğu bilgilerimi tamamlamaz sam hattımın kapanacağına dair bilgi geldi.
Müşteri hizmetlerini arayıp eksiklik neyse giderelim dedim ancak işlemi yaptığım şubeye gitmem gerektiğini söylediler. Gittim tekrar kimlik bilgilerimi aldılar yeniden sözleşme imzaladım. 15 gün sonra hattım kapandı. Nedeni bilgilerim eksikmiş. Böyle bir saçmalık görmedim. Ben üzerime düşeni yapıyorum, iki kez gerekli bilgileri veriyorum ama bir Turkcell çalışanı ilgilenip de bu hattın sorunu ne demiyor. Çat diye kapatıyorlar. Sorunun çözümünü benden bekliyorlar. Yeniden gidip şubeye soracaksın dediler.

Fatih 48 Okunma

Cevaplar

 • Fatih22 Ocak 2016

  Son durum şu; müşteri hizmetlerini 10. kez aradım. Hattımın benim isteğimle kapatılmış göründüğünü söylediler. Günlerdir açtırmak için uğraştığım hattı sözde ben kapattırmışım bu kadar pişkinlik görmedim. Sanırım birileri kendi hatalarını örtmek için benim iletişim hakkımı gasp ediyor. Bu duruma neden olan Turkcell çalışanını ve Turkcell i kınıyorum. Hattım sonunda açıldı benim isteğimle. Bu konuda bana hiç destek olmayan Turkcell tüketici sorunları birimini ve yöneticilerini göreve davet ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

  Müşterimizin Tüketici Çözüm Merkezi' ne yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih20 Ocak 2016

  Hattım kapalı olduğu için 532 yi arayamıyorum. Müşteri hizmetleri ise destek veremeyeceklerini söylüyorlar. Ne yapmam gerektiğini söylemekten ya da yazmaktan vaz geçin hattımı bir an evvel açın lütfen.

 • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön