Turkcell Kazanmış Olduğum Sarı Kutu Puanlarımı Sildi!

Muzaffer Y. |

Turkcell, biriktirmiş olduğum sarı kutu puanlarının 2012 yılına ait olanlarını sildi. Sebebini sorunca 1 aralıkta bana mesaj gönderdiklerini ve silineceğini mesajda belirttiklerini söylediler. Bende Turkcell'den hergün onlarca mesaj geldiğini ve bunun gözümden kaçmış olabileceğini söyledim.

Faturalı hattını kullandığım Turkcell'de 1 yıl boyunca biriktirmiş olduğum puanlar sırf kullanmayalım diye düzgün bir hatırlatma dahi yapmadan silinmiştir. Müşteri memnuniyetini önde tuttuğunu söyleyen firma durumu anlatmama rağmen beni mağdur etmiştir. Hattımı iptal edeceğimi belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muzaffer Y.
  04 Şubat
  18:24

  Turkcell hattımı iptal ettirdim ve çok memnunum

 • Muzaffer Y.
  17 Ocak
  22:23

  Turkcelle inanmayın

 • Muzaffer Y.
  14 Ocak
  21:27

  Verdiğiniz cevap mağduriyetimi gidermiyor ki. Siz müşteri memnuniyetini önde tutuğunuzu söyleyen bir kurum olarak bu cevaptan tatmin oldunuz mu?

 • 14 Ocak
  11:01

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş