31 Ekim 2016

Turkcell Katma Değerli Servisler Data Kullanımı...

05336*** numaralı telefonumun faturalarını incelediğimde katma değerli servisler data kullanımı içerik servisleri içerik kullanımı adı altındaki ücretlenmeleri gördüm. Ağustos ayından beri faturalarıma dahil edilmiş. Turkcell'i aradığımda bunlara üye olduğumu söylediler. Ben bu servislere üye olmadım. Dolayısıyla benden kesilen bu ücretlerin geri ödenmesini talep ediyorum. Aksi takdirde aboneliğimi iptal ettireceğim.

Esra 230 Okunma

Cevaplar

  • Esra 18 Kasım 2016

    Evet aradıkları doğrudur. Ama o anda telefona cevap veremedim. Müşteri hizmetlerini daha önce aradım. Sorunumu çözmüş olsalardı zaten şikayet etmezdim. Dolayısıyla benim aramam bir şey ifade etmiyor. Bir kampanya için aradıklarında bıkmadan yorulmadan aramaya devam ediyorlarsa ben de hala telefonlarını bekliyorum. Aksi takdirde Turkcell aboneliğimi değiştireceğim

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizi 02.11.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön