16 Eylül 2013

Turkcell Katma Değerli Servisler Adı Altında Ücret Yansıttı!

Tarifem Bireysel Süper İnternet. Bir yıl, 29 TL artı vergiler dahil 31,5 TL kontratlı limit aşımsız vınn internet aldım. Ancak 10.09.2013 tarihli kesilen fatura 50,6 TL olarak tarafıma gönderilmiş. Müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede Katma Değerli Servisler adı altında 20 TL yansıtıldığını söylediler.

Katma değerli servislerin ne olduğunu ve haberim olmadan nasıl yansıtıldığını sorduğumda; Maykito yaz yolla servisi kullandığını söyledi. Kendisine aldığım ve gönderdiğim hiçbir mesajda böyle bir işlem yapmadığımı söyledim. Müşteri temsilcisi bu sefer bana www.maykito.com adresine girmiş olabileceğimi söyledi. Turkcell'den şikayetçiyim faturamın derhal düzeltilmesini istiyorum.

Nizamettin 45 Okunma

Cevaplar

 • Nizamettin30 Kasım 2014

  Turkcellden hiç bi şekilde memnun değilim...

 • Nizamettin22 Eylül 2013

  Talep ve şikayetlerimizi firmanıza ilettik ancak aldığımız bir cevap yok. Bize söylenilen tek şek bu servisi kulmış olduğumdur. Sizi inandırmanın bir yolu yok herhalde. Bu süreçten sonra Tüketici mahkemesine başvurmaktır.

 • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 22.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize iş ortakları servisleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön