02 Haziran 2014

Turkcell Katma Değerli Servisler Adı Altında Ücret Kesiyor!

Katma değerli servisler adı altında 4 TL hattımdan kestiler. Parasında değilim ama bilgilendirme yapılmadan 10 dk içinde 2' şer TL kesilmesi keyif kaçırıyor. Gencaver uygulamasına mesaj attım bilgi almak için yoğun olduğu için cevap veremedi sonra katma değerli servisler yüzünden hattınızda TL düşüşü yaşanmıştır dendi sanki ben online işlemlerden görmüyormuşum gibi. Katma değerli servis nedir hattımdan hiç bir şey yapmazken nasıl TL keserler aklım almıyor göz göre göre sebepsizce kesinti yapmaları can sıkıcı. Turkcell hattımı başka operatöre taşımayı düşünüyorum.

Merve 214 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön