29 Nisan 2013

Turkcell Katma Değerli Servisler Adı Altında Ücret Alma!

Turkcell hattıma Ocak ayında oyun oynarken çocuğum bir şekilde internete girmiş. Müşteri hizmetleri ile görüşüp interneti kapattırdık. Bir sonraki ay gene yüksek fatura geldi. Tekrar aradım. Katma değerli servislere aboneymişiz onuda ayrıca kapattırmam gerekiyormuş. En son 8 Nisan'daki görüşmemde hattımın tüm internetini ve katma değerli servislerini kapattırdım.

Fakat bugün baktım gene açık. Müşteri hizmetlerini aradım. oyuncu adlı servis kendini yeniliyormuş gibi anlamsız bir açıklama söyledi. Ben 8 Nisanda hattımı her türlü abonelik ve katma değerli servise kapatmışım. Ocak ayından beri ödediğim fazla para miktarı 290 TL. 8 Nisandan sonrakinin iptalini istiyorum. Turkcell i de kınıyorum.

Berna 65 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 02.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön