30 Kasım 2015

Turkcell Katma Değerli Servisler Adı Altında Alınan Haksız Ücret!

Turkcell katma değerli servis adı altında Ekim ayı faturama 60,02 TL, kasım ayı faturama ise 5,30 TL tutar yansıtmıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir servise abone olmuş olabilirsiniz, internet üzerinden girdiğiniz bir sayfa size ücretli bir uygulama açmış olabilir dedi. Ardından ben böyle bir işlem yapmadığımı ifade ettim. Bunun üzerine bu gibi numaralar bankaların, THY, Pegasus gibi şirketlerin çağrı merkezi numaraları da olabiliyor ve bosnet sesli chat sesli konuşma iletişim hizmetleri olarak geçiyor denildi. Neredeyse aylık paket tutarım kadar bir ödeme yapmak zorunda bırakıldım. Turkcell' in benden aldığı bu haksız tutarın faturamdan düşülmesini talep ediyorum.

Nurcan 4.355 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

  Müşterimiz ile 03.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nurcan01 Aralık 2015

  Turkcell'den hala konu ile ilgili tarafıma geri dönüş olmamıştır. Her iki faturamdaki katma değerli servis ücreti adı altında yer alan tutarların iadesini talep ediyorum.

 • Nurcan30 Kasım 2015

  Turkcell katma değerli servis adı altında Ekim ayı faturama 60,02 TL, kasım ayı faturama ise 5,30 TL tutar yansıtmıştır. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir servise abone olmuş olabilirsiniz, internet üzerinden girdiğiniz bir sayfa size ücretli bir uygulama açmış olabilir dedi. Ardından ben böyle bir işlem yapmadığımı ifade ettim. Bunun üzerine bu gibi numaralar bankaların, THY, pegasus gibi şirketlerin çağrı merkezi numaraları da olabiliyor ve bosnet sesli chat sesli konuşma iletişim hizmetleri olarak geçiyor denildi. Neredeyse aylık paket tutarım kadar bir ödeme yapmak zorunda bırakıldım. Turkcell in benden aldığı bu haksız tutarın faturamdan düşülmesini talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi30 Kasım 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön