17 Ekim 2016

Turkcell Katma Değerli Servisler...

Faturalı Turkcell hattı kullanmaktayım. Geçen ay telefonuma katma değerli servisler adı altında 39 TL ücret geldi sizlere şikayet etmem sonrasında yapılan yazışmalarla bu tutarı iptal ettiler ve tüm servisleri kapattık dediler. Ancak bu ay telefon faturamda 15.29
TL'lik bir katma değerli servisler diye ücret yansımış bulunmakta. Benim böyle bir servise aboneliğim bulunmamaktadır. Turkcell'e iletişime geçtiğimde bana 29/09/2016 tarihinde servisleri kapattık bu nedenle olduğunu söylüyorlar. Turkcell'i aradım. Bu tutarın iptalinin sağlanmasını istedim ancak biz bu tutarı iptal edemeyiz yanıtını aldım. Bu nedenle tarafımdan haksız yere tahsil edilen ücretin iadesini talep etmekteyim. Benim rızam olmadan, benim onayım olmadan yapılan bir servis aboneliğine ödeme yapmak istemiyorum. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda yardımlarınızı talep etmekteyim.

Yunus 70 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 20.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön