19 Temmuz 2014

Turkcell Katma Değerli Servis Ücreti Alıyor!

Faturama 42 tl katma değerli servis adı ile ücret yansıtılmış. Turkcell müşteri hizmetleri müzik ve video servisinden faydalandığımı iddia ediyor. Böyle bir abonelik başvurum yok ve bu hizmeti kullanmadım. Hem mail aracılığı ile bilgi vereceklerini söylüyorlar hem de mail atıp size ulaşmadık diyorlar. Katma değerli servis ücreti hakkında da tek bir kelime söylemiyorlar.

Müşteri hizmetlerini ilk aradığımda iptal ediyorum dedi. Onun görebildiği bu servisi ben internetten hesabıma girmeme rağmen geçmiş servislerimde veya başka bir yerde göremiyorum. Bu da ayrı bir problem. Sorunun büyümesinden başka bir şey yaptıkları yok. Haksız kazanç sağlıyorlar ve kaale almıyorlar.

Veysel 1.804 Okunma

Cevaplar

  • Veysel 26 Temmuz 2014

    türkcell tarafından atanarak sadece bilgilendirildim. video servisi için ayrıca bir telefon numarası verdiler ki bu ücreti almanıza yaramıyor.

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 21.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön