25 Kasım 2013

Turkcell Karara Rağmen 1 Aydır İade Yapmıyor!

Ayıplı ürünün hakem heyeti tarafından iadesi olmasına rağmen Turkcell 1 aydır iadesini yapmadılar ve insanla dalga geçer gibi bugün git yarın gel yarın. Gidiyorsun cuma gel, cuma gidiyorsun Pazartesi gel diyorlar. Elini veren kolunu kaptırıyor. 4 aydır bir arpa boyu yol alamadık. Müşteri hizmetlerine bildirdiğimiz halde hiçbir ilgi yok.

Gökhan 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 28.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell ürün ve servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön