Turkcell Kapsama Konusunda En Ufak Bir Gelişme Yok!

Hüseyin S. |

Turkcell'e defalarca mail atıp, müşteri hizmetlerini aramama rağmen, Turkcell'de en ufak bir iyileşme yok. Taşeron bir firmaya veriyorlar baz istasyon işini, hiç bir şey düzelmediği halde baz istasyonumuzda iyileştirme yapıldı deniyor. Benden kullanamadığım hattım için her ay parasını alıyorlar. Tamam alsınlar parasını ancak, benim de hattımı kullanmamı sağlasınlar.

Hattı kullanamadığım yerde Şişli Feriköy'de, yani öyle dağda, köyde veya mezrada değil yani. İstanbul'un göbeği. Ondan sonra çıkıp reklamlarda, bas bas efendim işte biz Türkiye'nin tamamında en çok çeken gsm operatörüyüz. Turkcell anca reklam yapsın bizim derdimize çare olmaya çalışmasın.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin S.
  26 Haziran
  07:54

  Ben zaten size ulaşamıyorum demiyorum ki, ulaşabiliyorum ancak sorumumu herhangi bir çözüme ulaştıramıyorum. Lütfen komik cevaplar yazıp şikayetinizi bize bildirebilirsiniz demeyin.

 • 25 Haziran
  11:47

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Haziran
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.