25 Haziran 2014

Turkcell Kapsama Konusunda En Ufak Bir Gelişme Yok!

Turkcell'e defalarca mail atıp, müşteri hizmetlerini aramama rağmen, Turkcell'de en ufak bir iyileşme yok. Taşeron bir firmaya veriyorlar baz istasyon işini, hiç bir şey düzelmediği halde baz istasyonumuzda iyileştirme yapıldı deniyor. Benden kullanamadığım hattım için her ay parasını alıyorlar. Tamam alsınlar parasını ancak, benim de hattımı kullanmamı sağlasınlar.

Hattı kullanamadığım yerde Şişli Feriköy'de, yani öyle dağda, köyde veya mezrada değil yani. İstanbul'un göbeği. Ondan sonra çıkıp reklamlarda, bas bas efendim işte biz Türkiye'nin tamamında en çok çeken gsm operatörüyüz. Turkcell anca reklam yapsın bizim derdimize çare olmaya çalışmasın.

Hüseyin 176 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin26 Haziran 2014

    Ben zaten size ulaşamıyorum demiyorum ki, ulaşabiliyorum ancak sorumumu herhangi bir çözüme ulaştıramıyorum. Lütfen komik cevaplar yazıp şikayetinizi bize bildirebilirsiniz demeyin.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mus[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön