19 Ekim 2016

Turkcell Kapsama Alanında Bizim Ev Yok!

2015'den beri aynı şikayeti yazıyorum arıyorum çözüme ulaşamadık. Turkcell gibi bir firma ilçenin göbeğinde nasıl çekmez anlam veremiyorum. Evimde interneti kullanamıyorum, taahhütlü oldum için mecburen katlanıyorum artık bir son verin bu çileye para veriyoruz hizmet yok!

Hasan 103 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 01 Kasım 2016

    Merhaba 2015 den beri şikayet yazıyorum halen bir sonuç alınamadı. Buna bir son verilecekmi? Evimde internete inanılmaz yavaş bağlanıyorum. Yeri geliyor bağlanamıyorum 2016 yılında oldumuzu hatırlatırım sizlere Şehrin merkezinde nasıl bir rezelliktir anlam veremiyorum ve sorunu Turkcell tarafından çözülemiyor.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin yaptığı kapsama alanı talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön