29 Kasım 2014

Turkcell Kapsama Alanı Sorunu!

İstanbul Beylikdüzü Adnan Kahveci Mah. Erenler Cad. No: 20 Elitpark Evleri A: 1 blok Daire: 1 - Dağda okyanusta tünelde çektiği reklamını yapıyorsunuz. Ancak Beylikdüzü'nde 1 yıldır balona çıkmadan telefonla konuşamıyoruz. Defalarca şikayetimizi bildirdik. Sonuç alamadık. Çevreden de aynı şikayetleri duyuyoruz.

Nilüfer 229 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön