10 Kasım 2015

Turkcell Kapsama Alanı Sorunu.

İkamet ettiğim evde (mahallem de dahil) daha önceden sorun olmayan kapsama alanı yaklaşık 2-3 aydır ciddi bir sorun teşkil ediyor. Müşteri hizmetleriyle yapış olduğum iki görüşmede de tarafıma baz istasyonuyla ilgili bir sorun olduğu, yeni bir baz noktası bulunamadığı bildirilerek sorunun halledilemeyeceği bildirildi. Hattımı evimde kullanamıyorum ama fatura bedelini eksiksiz ödemeye devam ediyorum. Firma çözüm üretmediği takdirde hattımı değiştireceğim.

Serdar 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 11.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kapsama alanı hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serdar10 Kasım 2015

    Sayın ilgili, öncelikle ivedi geri dönüşünüz için teşekkürler. Müşteri hizmetleriyle zaten iki kez görüştüm. Sonuncusunda tarafıma bildirilen SMS metni aşağıdadır. Bilginize. "Dun ilettiginiz basvurunuzu degerlendirdik. Kapsama alani sorunu için onerdiginiz adresi inceledik. yapılan inceleme sonrasında, istasyon kurulumu için onerdiginiz yer teknik acidan uygun olmadigindan olumlu degerlendiremedik. Iyi gunler dileriz. "

  • Turkcell Temsilcisi10 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön