29 Eylül 2015

Turkcell Kapsama Alanı-Sinyal Kalitesi!

Cep telefonum ile şehir merkezindeki bir noktada sinyal alamama, bağlantı kopması, 3G kullanamama gibi sorunlar yaşıyorum, konu ile ilgili tarafınıza defalarca başvurmamıza rağmen sorunumuz çözülmedi. Benimle beraber bulunduğum bölgede olan yüzlerce insan aynı sorunu aylardır yaşıyoruz, kullanamadığımız hizmet için ücret ödüyoruz. Daha önce de şikayet yazdık, klasik kopyala yapıştır aynı metinle cevap verildi, lütfen aynı şeyleri yazıp durmayın çözüm üretin!

Serdar 84 Okunma

Cevaplar

  • Serdar 24 Ekim 2015

    Temmuz ayında baslayan sorunumuz hala çözüme ulaşmamıştır

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.09.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön