25 Nisan 2015

Türkcell Kapsama Alanı.

Ben Tokat Niksar yazıcık kasabasında oturmaktayım burada var olan baz istayonunuzdan görevlileriniz bir parça alıp götürdüklerinden beri eskiden her yerde rahatlıkla konuşabildiğimiz Turkcell hayal oldu artık evlerde bile çekim gücü sıfır noktalara kadar düştü. Bu durumun sizler tarafından düzeltilmesini yıllardır bir Turkcell müşterisi olarak talep etmeye hakkımız olduğunu düşünüyoruz yukarıda şikayete konu olan GSM'den bana ulaşıp daha detaylı bir şekilde görüşebiliriz en yakın zamanda umut ettiğimiz yapacağınız çalışmalardan dolayı şimdiden teşekkürler sunarım...

Ufuk 177 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk 14 Haziran 2015

    Turkcell in kendi sietesinede bildirmiş olmamıza rağmen hala küçücük bir lgi yok

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön