09 Eylül 2013

Turkcell Kapattığım Vının Faturasını Yolluyor!

10 ay önce kapattığım Turkcell vının faturası ha bire gelmeye devam ediyor. Faturayı incelettirdiğim de açma kapa vs. bir sürü bir şeyler diyorlar. Parasını ödedikten sonra bir daha gelmez demi diye teyit alıyorum ama yine geliyor. Allah rızası için çözün şu meseleyi. 5-10 fatura önemli değil de kendimi kötü hissediyorum.

Bilal T. 53 Okunma

Cevaplar

 • Bilal T.24 Haziran 2014

  sadece prosedör mağduriyet giderme yok

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 17.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2913 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Bilal T.13 Eylül 2013

  bi daha türkcell, asla

 • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön