20 Mayıs 2014

Turkcell Kapattığım İnternet Hattıma 6 Ay Sonra Fatura Çıktı.

Kasım 2013'te kapattığım data hattıma 23.05.2014 son ödeme tarihli 4,10 TL fatura çıkarılmış. Bu hatta ait en son faturam 22.11.2013'te 3,90 TL idi, ve Garanti Bankası'ndaki hesabımdan otomatik ödeme talimatıyla ödenmişti (dekont da banka kayıtlarında mevcut).

Müşteri hizmetleri "bu hat kullanıma kapalıdır, işlem yapamazsınız" diyor, ve sadece fatura ödeme seçeneği sunuyor. Turkcell mağazalarında da durum aynı, müşteri hizmetlerini arayın diyor.
Miktar ufak ama müşteri hizmetlerini arayıp iptal ettirip, ses kaydıyla "onaylıyorum" diyip, kapandığına güvenince otomatik ödeme talimatını iptal ettiriyor, sonra da unutunca sıkıntı oluyor. Niye 6 ay sonra fatura çıkıyor ve niye iletişim olanağı yok?

Başar 319 Okunma

Cevaplar

  • Başar16 Haziran 2014

    Şikayetim çözülmedi, geçiştirildi. Hattınızı kapatmamışsınız, askıya alınmış dediler, bayilerine gidip kapattırdım. Tekrar fatura geldi, bu kez 9.53 TL.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizi 20.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön