18 Nisan 2013

Turkcell Kapatılan Hatta Borç!

2010 yılı Mayıs ayında kapatması verilmiş olan hatta kapanma tarihinden sonraki aylara ait (Haziran Temmuz Ağustos Eylül) tarife ücreti adı altında 4 adet fatura kesiliyor. bu faturalar ödenmedi diye yasal işlem başlatılıyor. aramalar sonunda kapatma tarihinden sonra yanlış olarak kesilen faturalar iptal ediliyor. Kalan borç 12. 90 Tl ye düşüyor. daha önce 365 lira olan dosya borcu ise 240 liraya düşüyor. Bu durumda 12. 90 olan borç için yaklaşık % 2. 000 fazla para ödememiz isteniyor.

Metin 31 Okunma

Cevaplar

 • Metin 19 Aralık 2017

  Benim teşekkürüm firmaya değil. Sikayetvar.com'a zira sesimizi duyurmamıza yardımcı oluyorsunuz.

 • Metin 19 Nisan 2013

  Bahsettiğiniz numaraları o kadar çok aradım ki kayırlarınıza bakarsanız görürsünüz. klişe cümleler yazmadan önce araştırma yapsaydınız zaten bu konu bu aşamaya gelmeden çözülürdü.

 • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Metin 18 Nisan 2013

  Bu borcu ödeyeceğim ama bu konuyu da dava etmek istiyorum. Yurtdışında olduğum için zamanım yok fakat benim adıma dava açılabilecek en büyük maddi manevi tazminat davasını açacak ve bütün gelirleri kendisi alacak avukat arıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön