19 Ekim 2015

Turkcell Kapatılan Hat!

Lira yüklenmediği için 17.10.2015 de kapatıldığını öğrendiğim hat için yine 17.10.2015 de müşteri hizmetlerini aradım, tarih geçmediği için hattın aktif edilmesini istedim. Bana hattın kapatıldığını, açamayacaklarını fakat herhangi bir tim e gidip sim kart bedeli karşılığında tekrar kullanıma açılacağı söylendi.

Hafta sonuna denk geldiği için bugün yani 19.10.2015 de İstanbul-Fatih-Pazar tekke de ki Viola İletişim'e gidip bahsettiğim işlemi yaptırmak istediğimi söyledim. Benden 55 TL ücret istendi. Müşteri hizmetlerinin açıklamasını ilettiğimde bana hırdavatçı ağzıyla "abicim 55 lira" deyip kestirip attı oradaki görevli. Şimdi bu işin doğrusu nedir, bir bilgi talep ediyorum.

Salih 63 Okunma

Cevaplar

  • Salih23 Ekim 2015

    Hangi geri verme süreci? Aynı numarayı 55 TL gibi bir fiyata yeniden satmaya çalışıyorsunuz. Herneyse onu geçtik, hatta kalan parayı iade alacağım internet sayfasını yayından kaldırmışsınız ulaşılamıyor. Hatta kalan paramı nasıl geri alacağım?

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 19.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize geri verme süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön