13 Kasım 2013

Turkcell Kapanmış Hatta Borç Çıkardı!

Neredeyse 1 yıl önce almış olduğum Turkcell faturalı hattı 2 ay içinde borcunu da ödeyerek kapattırdım, daha sonra borç çıkabilir diye 40 gün sonra borcu olup olmadığını teyit ettim , borcu yoktu.

Gönül rahatlığıyla hayatıma devam ederken , 1 yıla yakın zaman sonra avukat aracılığıyla ulaşıldı şahsıma.Meğer sonrasında 125 lira borç çıkmış ve o borç bugüne kadar gelmiş. Sonuç 410 lira , 1 gün de ödersem 310 lira.

Kapanmış bir hat , 3 ay sonra borç çıkarır mı ve 1 yıl sonra avukat eşliğinde dosya masrafı avukat masrafı vs dayatmalarla istediği meblağı zorla almaya kalkar mı ? Yasal boşluklardan faydalanıp , vatandaşları mağdur etmek haksızlık.

Yakup 252 Okunma

Cevaplar

  • Yakup14 Kasım 2013

    Umarım hakkaniyetle müşterinizin yanında yer alırsınız,müşteriyi yasal boşluklardan vs faydalanarak zor durumda bırakmak,nasıl olsa ödemek zorunda yoksa yasal takip ve haciz gerçekleşir düşüncesiyle avukatlarınızı öne sürmezsiniz. Bir kez de şaşırtsanız da müşteri memnuniyeti sağlasanız.

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön