30 Temmuz 2013

Turkcell Kapanan Hattın Tekrar Açılması!

Turkcell tabanlı hattı, farklı bir operatöre taşıdık ve burada kapandı. Tekrar açtırmak istiyoruz. Turkcell tabanlı olduğu için sadece Turkcell açabiliyormuş. TİM ile görüştüm, 1 yıl müddetle kapanan hat, hat sahibine aitmiş fakat Turkcell bu işlemi gerçekleştirip hattı tekrar bize vermiyor.

Süre dolmamasına rağmen,kullanım hakkının bize ait olduğu hattın satışa hazırlandığı söyleniyor. Satışa çıkıyorsa biz alalım diyorum, bunu da gerçekleştiremiyorlar ve takip edemiyorlarmış.
Asıl sıkıntı kullanım hakkı bize ait olan hattı nasıl başkaları için satışa sunabiliyorlar? Bunu öğrenebilir miyim? Kullanım hakkı ne kadar süre ile hat sahibine aittir?

Murat 79 Okunma

Cevaplar

  • Murat01 Ağustos 2013

    Standart cevap.. Nedense www.sikayetvar.com.tr aracılığı ile verilen cevaplar hep bu şekilde, hep aynı, buradan neden cevap verilmiyor onu da anlamış değilim.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön