Turkcell Kapanan Hattın Tekrar Açılması!

Murat M. |

Turkcell tabanlı hattı, farklı bir operatöre taşıdık ve burada kapandı. Tekrar açtırmak istiyoruz. Turkcell tabanlı olduğu için sadece Turkcell açabiliyormuş. TİM ile görüştüm, 1 yıl müddetle kapanan hat, hat sahibine aitmiş fakat Turkcell bu işlemi gerçekleştirip hattı tekrar bize vermiyor.

Süre dolmamasına rağmen,kullanım hakkının bize ait olduğu hattın satışa hazırlandığı söyleniyor. Satışa çıkıyorsa biz alalım diyorum, bunu da gerçekleştiremiyorlar ve takip edemiyorlarmış.
Asıl sıkıntı kullanım hakkı bize ait olan hattı nasıl başkaları için satışa sunabiliyorlar? Bunu öğrenebilir miyim? Kullanım hakkı ne kadar süre ile hat sahibine aittir?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat M.
  01 Ağustos
  09:22

  Standart cevap.. Nedense www.sikayetvar.com.tr aracılığı ile verilen cevaplar hep bu şekilde, hep aynı, buradan neden cevap verilmiyor onu da anlamış değilim.

 • 31 Temmuz
  20:21

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.