23 Aralık 2013

Turkcell Kapanan Hattımı Açmıyor!

Hattımı uzun zamandır kullanmıyordum. Bu gün kayıp hat çıkartmak için Turkcell iletişim merkezine gittim. Benden 16+48 lira ücret istediler kapalı hattımı tekrar aktifleştirmek için. Tam tamına bir fiyasko. (lütfen beni aman efendim hatta şu kadar süredir kullandığınız için bu ücreti talep ediyoruz demek için aramayın hakarete varan kelimeler işitebilirsiniz)

Kadir 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2013

    Müşterimizi 26.12.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön