Nuri Y. Teşekkür Mesajı

Bu siteye sesimiz olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum.Firmanın sorunu çözme aşamaları için de firmaya teşekkürlerimi sunuyorum.

Turkcell Kapanan Hattı Açtırma Sorunu.

Nuri Y. |

Hattımı ilk olarak Turkcell'den aldım. Daha sonra numara taşıyarak Avea'ya geçtim. İş telefonu olarak kullandığım için hatta uzun bir süre kontör yüklemeyi unuttum. Kapanan hattımı açtırmaya Turkcell'e gittiğimde işlemleri yapmaya başladılar.

Tam hattımı açtıracaktım numaramı Avea ya taşıdığım için (onları bırakıp başka aboneye geçtiğim için) buna izin vermediler. Turkcell'den hat alıp taşıma yaparsanız size asla yardımcı olmuyorlar sanırım küsüyorlar.

Etiketler :

Personel Davranışı Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuri Y.
  08 Aralık
  12:07

  Bu siteye sesimiz olduğu için teşekkürlerimi sunuyorum.Firmanın sorunu çözme aşamaları için de firmaya teşekkürlerimi sunuyorum.

 • 01 Aralık
  13:32

  Müşterimizi 01.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Kasım
  14:39

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.