Turkcell Kapanan Hatta 3 Yıl Sonra Borç Çıktı!

Erdem Ş. |

2010 yılında Turkcell iletişim merkezi aracılığı ile kapattırdığım hattımın 3 yıl sonra ödenmemiş faturası olduğunu öğrendim ( hattı kapattırdıktan bir buçuk ay sonra tekrar sorgulattığımda hiçbir borç olmadığını söylediler) bu faturayı ödedikten sonra tekrar fatura çıkacak ve 3 yıllık gecikmeyi içereceğini öğrendim. 3 yıldır neden bana hiçbir bilgi verilmedi bu durum benim ödeme kariyerimi zedelemiş ve üstüne üslük bir sürü ekstra ücret ödememe yol açacaktır.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem Ş.
  19 Şubat
  18:53

  evet bana müşteri hizmetlerinden ulaşıldı fakat hiçbir sonuca ulaşamadık suçu kabul etmiyorlar sonuç itibariyle 3 yıl geçmiş aradan yaptıkları açıklama mebla küçük olduğundan ulaşmamışlar 3 yıl geçti bunun faizinden kim sorumlu benim ne suçum var zamanında haberdar etseydiniz ödememi yapar extra faiz ödemeye mahkum olmazdım

 • 19 Şubat
  13:34

  Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 19.02.2013 tarihinde faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.