06 Mayıs 2014

Turkcell Kapalı Hatta Vergi Alıyor!

Yaklaşık 5 sene önce Turkcell vınn abonesi oldum ve ara ara abonelik üyeliğimin bitmesinden sonra yeni taahhütler yaparak aboneliğimi devam ettirdim ve şimdi yaklaşık 1 ay kadar önce taahhüt sürem bitmiş ve bunu bana bildirmediler ve 26 lira olan faturamı 43 lira olarak ödedim sonra taahhüt yenilemeyi isteyince 2 fatura gelecek diye oyaladılar ve belli bir zaman diliminden sonra yaparsak tek fatura geleceğini söylediler. Bunu söyleyenler de Turkcell bayi ve şimdi yeni bir fatura geldi 47 lira. Bunu görünce hattı iptal ettirmek istediğimde başka ücreti sorduğumda vergi gelecek deniliyor. Kapalı hatta vergi gelir mi?

Turan 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 09.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön