15 Şubat 2013

Turkcell Kapalı Hatta Gelen Yüksek Fatura!

20.12.2012 tarihinde bana 36,70 tl tutarında fatura kesilmiş olup cep telefonuma 23.12.2012 tarihinde bilgi mesajı gönderilmiştir.Faturamı ödeyemedim bu ay ödeme için imkanım oluştu ve mail adresime 14.02.2013 tarihinde bir bilgi mesajı gelmiştir ve borcumun da 62,10 tl olduğunu ve benim bunu ödemem gerektiğini bildirmiştir.

Nasıl olur da bunca zaman kapalı olan hattın borcu 25,40 tl üstüne koyar da çoğalır bana bunun açıklamasının yapılmasını istiyorum.Neye istinaden bana böyle yüklü bir fatura çıkarılmış detaylarını bilmek istiyorum.Madem böyle haksız kazanımlar yapılıyor bana bunun açıklamasını yapmaları gerek en doğal hakkımdır.Turkcell beni arayıp bilgilendirsin lütfen.

Affe 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön