05 Eylül 2013

Turkcell Kapalı Hatta Fatura Gönderiyor!

22.07.2013 tarihinde 0539236** numaralı telefon hattımı kapattırdım . Kapanmasına rağmen fatura gelmeye devam ediyor . Turkcell Orhangazi şubesine başvurdum ,elimde olan borcu yoktur kağıtlarını gösterdim. Bana yapacağımız bir şey yok fatura gelmişse ödeyeceksiniz dediler.

Aynı bayi 0537664**nolu bayii internet paketim olduğu halde ,adıma bir paket daha açarak, çift tarife üzerinden fatura gönderdiler . İtiraz ettiğimde fatura geldiyse ödemek zorundasınız diyorlar. Bu konularda bana yardımcı olursanız sevinirim . Ödediğim paralar fazla miktar değil ama , insanı saf yerine koymaları zoruma gidiyor.

Erman 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön