10 Ekim 2014

Turkcell Kapalı Hatta 4 Aydır Fatura Geliyor!

533***7862 no'lu Turkcell vınn hattımı yaklaşık 4 ay önce firmanın TİM tabir ettiği bayisi aracılığı ile kapattım. İlgili bayii personeli 1 ay daha kalan tutarlar ve vergi nedeniyle fatura gönderilebileceğini belirtildi. Ancak ardan geçen 3-4 ay boyunca yaklaşık 1 yıldır kullanmadığım hat için her ay farklı tutarlarda faturalandırma devam etti.

En son gelen 8, 27 TL'lik fatura bardağı taşıran son damla oldu. Müşteri hizmetlerini aradım ve 32 DK'lık beklemenin ardından hattın halen kapatılmadığını sadece Hazırkart'a geçirildiğini 1 senedir kullanmadığım hattın vergilerini ödediğimi öğrendim. Turkcell kullanmamak için bir neden daha!

Gökhan 2.259 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön